Відомо навіть малюку, Як добре жити в дитсадку. Прийшов - вітайся: «Добрий ранок!» Мий руки і куштуй сніданок.
[googleae927be3b6618d1e.html] ДИТЯЧИЙ САДОК "СМЕРІЧКА"

Історія

Дубівський дитячий комбінат „Смернічка” був відкритий у травні 1975 року під керівництвом Закарпатського машинобудівного заводу очолюваний директором заводу Подольським Д.Д.. на той час відкриття та керівництво  дошкільним закладом здійснювала  завідуюча Лендєл Ю.С. типовеприміщення було розраховане на 280 місць, це12 груп.

В 1994 році дитячий комбінат передало відомстом ЗМЗ у підпорядкування Дубівської селищної ради. умови  ставали все гірші, бюджет був скорчений до існування однієї групи, харчування здійснювалось за рахунок батьків. В 1998 році силами батьків та працівників садка було проведено ремонт даху.в цей же час на селище нахлинуала біда – повінь. Працівники садочка не працювали, а проводили роздачу продуктів, одягу. В 1999році почала прцювати одна група. В 2002 році вже було 2 групи. В 2003 році 4 частина будівлі садочка віддано  у розпорядження Дубівського пенсійного відділення.  В вересні 2003 року призначення Дубівським ДНЗ №2 Цубера Л.М.  В цей час  було 4 групи – 100 дітей. В квітні 2006р. -  відкриття ясельної групи „Малятко” – 125 дітей, систему теплопостачання, залучено компютерну  техніку, домашній кінотеатр.

Поступове розширення мережі дошкільного закладу. В жовні 2008 року – відкрито 6 групу, „Капітошка”. Згодом було відновлено водомережу, замінено 15 старих вікон на металопластикові. Наразі колишні занедбані, раніше непридатні для прожиквання повністю змінено. За всіса вимогами зроблено вбиральні, встановлено душову кабінку. Дітлахи садочка насолоджуються перебуванням у світлому і затишному приміщенні!!!