Відомо навіть малюку, Як добре жити в дитсадку. Прийшов - вітайся: «Добрий ранок!» Мий руки і куштуй сніданок.
[googleae927be3b6618d1e.html] ДИТЯЧИЙ САДОК "СМЕРІЧКА"

Сторінка батьків

Меморандум від вашої дитини

• Будьте такими, якими ви прагнете виховатити мене, і тоді ви будете для мене справжнім взірзем.
  • Не нав’язуйте мені власних принципів, краще власним прикладом доведіть їхню життєву цінність.
  • Попри метушливу буденність,  клопоти і негаразди, не забувайте приділяти мені увагу і тепло, а я ставши дорослим, так само дбатиму про вас.
  • Не треба надміру критикувати мене. Повірте в мої  сили, здібності - я впораюся з будь-яким завданням, подолаю усі труднощі  і стану кращим,приймайте і любіть мене таким, яким я є, і серце моєзавжди буде відкрите для вас.
  • У спілкуванні  зі мною не зодягайте маску, не грайте якусь роль, - і наші стосунки будуть щирі і безпосередні.
  • Не застосовуйте до мене силу : жорстокість нікого не зробила кращим.
  • Не треба мене моралізувати з будь-якого приводу. Давайте проаналізуємо  ситуацію, подумаємо як краще або уникнути її надалі, і я не припускатимусь таких помилок.
  • Довіряйте мені, і я стану вашою опорою, вашим помічником.
  • Не треба виконувати всі мої забаганки. Деколи  я тільки перевіряю вас, адже людина духовна завжди вирізняється розумними потребами.
  • Не намагайтеся усе робити за мене. Не жахайтеся моєї самостійності, тільки тоді я виросту відповідальним і самостійним.
  • Будьте завжди поряд, будьте моїми справжніми друзями , любіть мене і один одного, будьте справедливі, - і це буде умовою мого щасливого дитинства і юності та вашої спокійнтої старості.

ПРАВИЛАДЛЯ БАТЬКІВ.

1.ВЧАСНО  ПРИВОДИТИ